KONST / Litografier / Litografi 8102070
nr 810 2070
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad-81, 58/70, motivets mått: 40x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:58:19
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas